Polska natura

Polska natura jest ogromnym skarbem, choć nie do końca znanym gościom z zagranicy. Szerokie, piaszczyste plaże, czyste jeziora ukryte pośród lasów oraz dzikie góry, to tylko niektóre ze skarbów przyrody, których wiele osób z innych europejskich krajów nie kojarzy z Polską. A te miejsca przyciągają ciszą i świeżym powietrzem. Pośród dzikiej przyrody doświadczycie takich atrakcji, jak śledzenie wilków, jazda psim zaprzęgiem, spływ kajakowy czy rajd konny.

Polska gościnność

Chcemy, żebyście poznali Polskę w sposób jak najbardziej autentyczny. Dlatego też wyciągniemy Was z bezdusznych hoteli i zabierzemy do domów gościnnych, w których będziecie mieli okazję poznać cudownych gospodarzy! Bo według nas, podróże to ludzie, których spotykamy na naszej drodze. A największe sekrety odnośnie miejsc wartych odwiedzenia zdradzą Wam właśnie lokalsi. Bo Polacy, to naród który chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami i wiedzą!

Duża elastyczność

Kontakt zdalny czy opieka przewodnika? Jeżeli wolicie podróżować samotnie, rzecz jasna utrzymując z nami kontakt telefoniczny 24 godziny na dobę, nie ma żadnego problemu. Chyba, że chcecie mieć u boku osobę, która będzie Wam towarzyszyć w codziennych sytuacjach, dzieląc się jednocześnie swoją wiedzą i doświadczeniem?  Przewodnik może być na wyciągnięcie ręki przez cały okres pobytu z Polsce lub tylko w wybranych przez Was miejscach. W Treasures of Poland możecie wybrać 1 z 3 pakietów cenowych. 

Wycieczki przygodowe

Odkrywanie skarbów Polski to nasza specjalność i coś, co wyróżnia nas spośród innych ofert. Biorąc pod uwagę Wasze preferencje, na podstawie wypełnionego formularza, przygotujemy dla Was spersonalizowany program wycieczki. Każdego dnia będziecie odkrywać kolejne miejsca za pomocą mapy i dziennika podróży. Pomagać Wam będą przygotowane przez nas zagadki, prowadzące od jednego do drugiego skarbu. Będziemy Was zaskakiwać nowymi miejscami, atrakcjami i doświadczeniami. Dzięki temu poczujecie się jak prawdziwi odkrywcy!

Aktywne zwiedzanie

Nasi goście zwiedzają aktywnie, pływając kajakiem, jeżdżąc konno lub… psim zaprzęgiem . Zawsze staramy się, abyście przeżyli z nami jakieś nowe doświadczenia! Jeżeli tylko chcecie, możecie wziąć udział, na przykład, w eksploracji jaskiń, a nawet podjąć pracę w kopalni!