Według nas najlepszą formą zwiedzania Polski jest rower! Z pozycji siodełka rowerowego możesz spokojnie łatwo poruszać się po dużym mieście i zostawić go gdzie tylko chcesz, jeżeli chcesz coś zwiedzić. Ale rower jest przede wszystkim najlepszym środkiem transportu żeby móc dość szybko przemieszczać się między kolejnymi przystankami na trasie, ale też niczego nie przegapić. Do tego rower można zawsze przewieźć pociągiem, jeżeli nie macie już sił pedałować. A najlepszą częścią Polski, którą warto zwiedzić na rowerze, jest północny-wschód. Czeka tam na Was bardzo dobrze oznaczona trasa prowadzące przez najciekawsze atrakcje, praktycznie płaski teren i do tego najświeższe powietrze w Polsce!

My ze swojej strony zapewniamy rowery, sakwy i cały potrzebny sprzęt, a także przewodnika rowerowego. Po tym, jak odbierzemy Cię z lotniska, pojedziemy w miejsce, gdzie czekać już będą na nas rowery, wsiądziemy z nimi w pociąg, który zabierze nas do Hajnówki. Tam spędzimy noc i następnego dnia ruszymy w trasę. Przygotujemy dla Was spersonalizowany program wycieczki, biorąc pod uwagę to, ile czasu możecie przeznaczyć na pobyt w Polsce. Co między innymi zobaczycie po drodze?

Gdzie będziecie spać? Podczas wycieczek, które organizujemy, nasi goście śpią najczęściej w gospodarstwach agroturystycznych! Dlaczego? Ponieważ tylko tam, możecie zaznać prawdziwej polskiej gościnności i spróbować lokalnych potraw. Gospodarze gospodarstw agroturystycznych zawsze są otwarci, ciekawi swoich gości i każdego traktują indywidualnie. A poza tym, gdzie indziej będziecie mieli okazję spać w domkach na drzewie czy w wozie cyrkowym? Nasza baza zawiera wiele niezwykłych miejsc z duszą i każde z nich będzie dla Ciebie małą, wygodną niespodzianką!